Sporder, Bağcı’yı Ziyaret Etti

  0
  401

  Adıyaman Sporcular Derneği ‘SPORDER’ Başkanı Nuri Sever ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı’yı makamında ziyaret etti.
  Bağcı’yı ziyaret eden Adıyaman Sporcular Derneği Başkanı Nuri Sever ve beraberindeki heyet, Adıyaman’da yıl içerisinde yapılacak olan spor faaliyetler, turnuvalar ve yaz spor okulları hakkında bilgiler vererek, karşılıklı fikir alışverişi ve işbirliğinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.
  Başkan Nuri Sever, “Adıyaman’da sporun gelişimine katkıları nedeniyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Seyit Ahmet Bağcı her zaman bizlere ve tüm spor kulüplerine desteğini esirgemiyor. Bundan sonra da bizlere desteklerini sürdüreceğine inancımız tamdır. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.
  Adıyaman’da gençlerin spor alışkanlığını kazanması için çalıştıklarını belirten İl Müdürü Bağcı, “Biz ilimizde tüm branşlarda faaliyet gösteren sporcularımıza destek olabilmek için gayretle çalışıyoruz. Amacımız ilimizde lisanlı sporcusunu artırmak ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutarak spor yapan ve başarılı bir nesil olarak yetişmelerine katkı sağlamaktır” şeklinde konuştu.AW000613

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz