SP Merkez İlçe Başkanı Asnuk’tan ‘Başbakan’ Tepkisi

  0
  89

  Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Haşim Asnuk, ilimizi ziyaret edecek olan Başbakan R. Tayyip Erdoğan’ın miting hazırlığını yürüten AK Partililer tarafından seçim kampanyası çerçevesinde astıkları bayraklarının meydanlardan kaldırıldığını dile getirerek sert tepki gösterdi.

  İlimizi ziyaret edecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Adıyaman ziyareti öncesi hazırlıkları sürdüren AK Parti il teşkilatı ile Adıyaman Belediyesi çalışanlarının, seçim çalışması kapsamında meydanları bayraklarla donatan diğer partilerin bayraklarını sökmesi tepki çekti.

  Konu ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Haşim Asnuk, yapılanın partilere ve seçmenlere saygısızlık olduğunu dile getirerek, “Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı R. Tayyip Erdoğan’ın Adıyaman mitingi öncesi yapılanları hiç ahlaki bulmuyoruz. Seçime hazırlanan partilerin bayraklarının birileri tarafından sökülmesi, halka ve partilere yapılan bir saygısızlıktır. Saadet Partisi olarak bu duruma tepki gösteriyor ve haklarımızın ihlaline diğer partilerinde tepki göstermesine davet ediyoruz” diye konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz