SP Belediye Başkan Adayı Arif Güler: “Ayrıştıran Değil, Birleştiren Olacağız”

  0
  139

  Saadet Partisi’nin Adıyaman Belediye Başkanlığı adayı Arif Güler, ayrı gayrı olmadan bütün vatandaşları kucaklayacak, ortak yönetim anlayışı ile Adıyaman’ı birlikte yönetip, büyük hedeflere birlik ve beraberlik içinde ulaşacaklarını söyledi.
  Adıyaman Belediye Başkanlığı adayı Arif Güler; Adıyaman’da seçim sürecinin çok farklı olduğunu belirterek, ulusal gündemin yerel gündemin önüne geçtiğini kaydetti.
  Arif Güler, 30 Mart’a sayılı günler kaldığını fakat Adıyaman üzerine hiç kimsenin bir plan bir projesi bulunmadığını aktararak, “Ayrıştırarak, kavga ortamında ve gruplaşma içerisinde bu seçim nihayetlendirilmek istenmektedir. Bu durumda kaybeden maalesef yine Adıyaman olacaktır. Bizde dahil olmak üzere Adıyaman’ı yönetmeye talip olanlar plan ve projeleri ile Adıyaman Halkını yönetmeye talip olmalıdır. Yolsuzlukların, kasetlerin, karalamaların olduğu bir seçim kampanyasında kaybeden Adıyaman olacaktır. Adıyaman’ı yönetmeye talip olanlar ve halkımız şunu asla unutmamalıdır ki Adıyaman’ı ne Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ne Kemal Kılıçtaroğlu, ne Devlet Bahçeli ne de Mustafa Kamalak yönetecektir. Adıyaman’ı Adıyaman’ın kendi evlatları halkı ile birlikte yönetecektir. Bundan dolayıdır ki tüm partilerin 30 Mart yerel seçimlerinde öncelikli hedefleri Adıyaman olmalıdır. Adıyaman’ın menfaatleri tüm kişilerin ve partilerin üzerindedir. Elbette ulusal gündemden bağımsız kalamayız ama Adıyaman’ın kaderini de ulusal gündeme feda edemeyiz. 30 Mart’tan sonra parti genel başkanları Adıyaman’ı yönetmeyecektir.
  Herkes şunu bilsin ki Adıyaman’ın kendi öz kaynakları kendine yetmektedir, yeter ki kalbiniz Adıyaman için atsın ve sevdanız Adıyaman olsun. Allah’ın izniyle ayrıştırmayacağız, birleştireceğiz, nefret ettirmeyecek sevdireceğiz ve sonuç ne olursa olsun kazanın Adıyaman olmasını sağlayacağız” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz