SP Adıyaman Belediye Başkan adayı Arif Güler Seçimi Değerlendirdi

  0
  53

  Saadet Partisi Adıyaman Belediye Başkan adayı Arif Güler, seçim hafta sonu gerçekleştirilen seçim sonuçlarını değerlendirdi.
  30 Mart Pazar günü yapılan seçimin sonuçlarını değerlendirmek için basın toplantısı düzenleyen Arif Güler, şunları söyledi:
  “30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçim sonuçlarının ülkemiz, milletimiz ve Adıyaman’ımıza huzur, barış ve Saadet getirmesini diliyoruz. AK Partiden kazan belediye başkanı Sayın Hüsrev Kutlu’yu tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz. Bütün şartların aleyhimize kullanıldığı böyle bir seçimde canla başla çalışan bütün teşkilat mensubu kardeşlerimize, gönüldaşlarımıza, bize oy veren ve vermeyen tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Unutulmamalıdır ki, bugün ekilen tohumlar ileride gür ormanlara dönüşecektir. Saadet partisi milletimizin ruh köküdür kurtuluş reçetesidir. Seçimlerde muhakkak ki eksiklerimiz hatalarımız olmuştur. Teşkilat olarak bütün bunları objektif bir şekilde değerlendireceğiz. Saadet partisi insanları particiliğe değil huzur ve kurtuluş reçetesi olan İslam’a çağırır. Bu sebepten dolayı seçimden seçime değil bütün zamanını çalışmaya ayıran cihad şuuruyla çalışan bir teşkilatız. Milli görüş teşkilatı hayra motor şerre frendir, olmaya da devam edecektir. Biz saadet partililer insanların en hayırlısı insanlara en faydalı olandır, hadisini düstur edinip çalışmalarımıza İslam’a ve insanlara hizmet etmek için devam ettirmekteyiz. Saadet Partisi olarak belediyeyi Adıyaman’ın hayrına yapacağı tüm çalışmalarında ve projelerinde destekleyeceğimizi, Adıyaman’ın aleyhinde yapılan her türlü çalışmaların karşısında kılıç gibi duracağımızı kendilerine hatırlatırız.
  Seçim süresi boyunca bilerek ya da bilmeyerek haklarını ihlal ettiğimiz, kırdığımız ve üzdüğümüz bütün hemşerilerimizden haklarını helal etmesini istiyoruz. Tüm Adıyaman’ımıza huzur barış ve saadetli günler diliyoruz” şeklinde konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz