Sosyal Medyanın Etkin ve Etik Kullanımı” projesi kabul edildi

  0
  57

  Ankara Adıyaman İl Ve İlçeleri Eğitim Vakfı’nın (ADVAK) “Sosyal Medyanın Etkin ve Etik Kullanımı” projesi Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından kabul edildi.

  Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğü’nün 2014 Yılı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında, ADVAK tarafından hazırlanan “Sosyal Medyanın Etkin Ve Etik Kullanımı” projesi destek almaya hak kazandı.

  Proje destek sözleşmesinin imza törenine Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğü Daire başkanı Mehmet Bulut, Vakıf’ın Başkan Yardımcısı Aydın Demir, Proje Koordinatörü H. Mustafa Yüce ve Proje Bilişim Uzmanı H. Yusuf Yıldırım katıldı.

  Proje kapsamında, vakıf merkezinde oluşturulacak bir teknoloji laboratuarında 10 kişilik gruplar halinde eğitim faaliyetleri. Yaygınlaştırma ve tanıtım faaliyetleri için açılış ve kapanış çalıştayları, konferans ve sosyal etkinlikler (Çanakkale gezisi, Ankara pikniği ve sosyal yardım kampanyası) düzenlenecek.

  Ankara Adıyaman İl Ve İlçeleri Eğitim Vakfı Başkanı Hacı Bülent Elçi, “Projemizin hedef kitlesinde yaşları 14 ve 29 arasında değişen 250 kardeşimize eğitim vermeyi amaçlıyoruz. Projenin öncelikle Ankara’daki hemşerilerimize faydalı olmasını arzuluyoruz. Yeni projelerle çalışmalarımıza devam edeceğiz, emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

  Proje hakkında detaylı bilgi,  www.advak.org.tr adresinden yer alacak.

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz