Sini Baklava Artık Adıyaman’da

  0
  92

  Adıyaman’da faaliyete başlayan Sini Baklavaları, Adıyamanlılarla Gaziantep Baklavasını buluşturmayı hedefliyor.

  1985 yılında kurularak, değişmeyen lezzetin ustalarının maharetli elleriyle bu günlere kadar aynı kaliteyi ve damak tadını müşterilerine sunan Gaziantep Sini Baklavaları Adıyaman Şubesini açtı.
  Adıyaman’ın yanı sıra tüm Türkiye çapında hizmet vermek için şubeselleşme ve franchasing oluşumlarını sağlayan meşhur Gaziantep Sini Baklavaları damak tadını sunmak için Adıyaman halkının hizmetine açıldı.
  Sini Baklavaları Adıyaman Şube Sahibi Yunus Emre Yalçın, yaptığı açıklamada, amaçlarının Adıyamanlıların damağına layık baklavalar imalat etmek olduğunu söyleyerek, “Sini Baklava’nın tercih edilmekteki sebebi, üretim başlanmasında başlıyor. Kullanılan kaliteli ve seçilmiş malzemelerin alınmasından depolanmasına kadar her aşama itina ile yapılır. Ürünün imalatında adeta bir cerrah titizliliği ve büyük bir ekip ile yapılan baklavalar her aşamada baklava ustasının kontrolünden geçer. Aynı titizlik satış aşamasında da devam etmekte olup, baklavanın paketlenmesinde kullanılan ambalaj kâğıdından kullanılan spatulaya kadar baklava ile temas eden her şeye özen gösterilmektedir. Her müşterimize güler yüzle hizmet verilen Sini Baklava da her gelen müşterimiz bizim için daimi dostumuz olarak kalmaktadır. Sürekli kendini yenileyen personelini eğiterek geliştiren firmamızın başlıca hedefleri arasında; İmalatını gerçekleştirdiğimiz baklava ve diğer tatlıların üretim kapasitemizi ve üretim kalitemizi daha üst seviyelere çıkartmaktır. Müşteri memnuniyeti ön planda tutulan firmamız, kaliteden ödün vermeden, sağlıklı ve hijyenik ürünleri üreterek Sini Baklava lezzetinden vazgeçmeyen dostlar kazanmaktır. Üretim kalitemiz ile lezzet farkımızın avantajını kullanarak, Türkiye ve dünyanın bir çok noktasındaki firma ve kişilere ulaşabilmek” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz