Sincik Kaymakamı Sağ’dan Öğrencilere Kitap Hediyesi

  0
  86

  Sincik Kaymakamı Zafer Sağ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Toprak, İlçe Özel İdare Müdürü Ali Ayaz ve beraberindekilerle Alancık ve Yarpuzlu köyündeki ilk ve orta okulları ziyaret ederek öğrencilere kaynak kitaplar hediye etti.

  Kaymakam Zafer Sağ, sınıf ziyaretlerinde bulunarak TEOG Sınavına girecek 8.sınıf öğrencilerine kaynak kitaplar hediye etti.

  Öğrencilere derslerinde başarılı olmaları için nasihatler vererek kendilerine her zaman destek sağladıklarını belirten Sağ, kaynak kitapların yetersiz ya da eksik kaldığı noktada da desteklerinin devam edeceğini ifade etti.

  Okul idarecileri ve öğretmenlerle de bir araya gelerek sohbet eden Sağ, öğretmenlerin özveriyle çalıştıklarını, yakından takip ettiğini, bu çalışmaların başarı olarak sınav sonuçlarına da yansıyacağını ümit ettiğini belitti.

  Ayrıca  çocukların başarılı öğrenciler olmasının yanında iyi bir insan olmalarının da önemli olduğunu dile getiren Sağ, öğretmenlerin elinde şekillenecek nesillerin vatana ve millete bağlı birer vatandaş olmaları, iyi bir mesleğe sahip olmak kadar elzem olduğunu dile getirdi.

  Öğretmenlerin sorunlarını da  dinleyen Zafer Sağ, okulların fiziki ihtiyaçlarının tespit edilerek, kısa sürede giderileceğini, ulaşımla ilgili çalışmaların da takipçisi olduklarını ifade etti.

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz