SGK Personeline Beden Dili Eğitimi

  0
  49

  Adıyaman Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) personellerine Beden Dili eğitimi verildi.

  Adıyaman Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ve Merkez Müdürlükleri personeline İl Müdürlüğünün Konferans Salonunda “Riccon Tekniği ile Beden Dili Eğitimi”  uluslararası alanda faaliyet gösteren Riccon İlhan Doğan tarafından gerçekleştirildi.
  İl ve Merkez Müdürlükleri  personellerinin katılımı ile oldukça neşeli bir ortamda gerçekleşen seminer  sonrası açıklama yapan İl Müdürü Fuat Tekin, tüm toplum ve kurum bazında iletişim sorunları yaşanılan bir zamanda özellikle de kurumlarında temel değerleri içerisinde önemli bir yere sahip iç ve dış paydaşlarımızla ve vatandaşlara sağlıklı, anlaşılır ve ikna edici bir diyalog geliştirmemizde faydası olacak bir etkinlik olduğunu ifade etti.

  TEKİN, “Bu etkinliğin özellikle de uluslararası alanda isim yapmış değerli hocamız Riccon İlhan Doğan tarafından verilmesi, personelimiz açısından da ayrıca memnuniyetle karşılanmıştır. Bu noktada bilgi ve deneyimlerini bizimle paylaşan Sayın Hocamıza ve katılımlarından dolayı da tüm personelimize ayrıca teşekkür ediyor ve devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz