Şehit Er Onur Boztemir Şehadetinin 7. yılında Dualarla Anıldı

  0
  138

  Adıyaman Valisi Abdullah Erin beraberinde eşi Gülhan Erin ve çocukları ile İl Emniyet Müdürü Metin Alper ve Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Adıyaman Şube Başkanı Hacı Erdengi ile birlikte 2009 yılında Tokat’ın Reşadiye ilçesine bağlı sazak kırsalında şehit düşen Jandarma Er Onur Boztemir için Tut ilçesine bağlı Yaylımlı Köyünde düzenlenen mevlit programına katıldı.     

  Yaylımlı köyünde Vali Erin’i ve beraberindeki heyeti Tut Kaymakamı Mehmet Aksu, şehidin babası Ahmet Boztemir ve köylüler karşıladı.

  Öğle namazının ardından Yaylımlı Köyü Camiinde başlayan mevlit programında  Kur’an-ı Kerim ve mevlidi şerif okunarak, şehit Er Onur Boztemir ve vatan uğruna canını feda eden bütün şehitler için dualar edilip, vatanın ve milletin birlik ve beraberliğinin daim olması temennisinde bulunuldu.

  Şehit Er Onur Boztemir’e Allah’tan rahmet dileyen Vali Abdullah Erin, Şehidin, babasına ve ailesine başsağlığı ve sabır dileyerek, “Şehit ailelerimiz bu vatan uğruna can veren aziz şehitlerimizin bizlere en kutsal emanetleridir. Bizlerde bu emanete layıkıyla sahip çıkabilmek adına daima yanlarında olacağız. Kapılarımız şehit yakınlarına ve kahraman gazilerimize sonuna kadar açıktır”dedi.

  Şehit Jandarma Er Onur Boztemir’in babası Ahmet Boztemir, mevlidi şerife katılan Vali Abdullah Erin’e, ailesine ve tüm davetlilere teşekkür etti.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz