ŞEHİT ÇOCUĞUNA TABLET BİLGİSAYAR HEDİYESİ

  0
  73

   “Yalnız Değilsiniz, Türkiye’nin En Büyük Ailesi” projesi  kapsamında, Türkiye Halk Bankası sponsorluğunda; Şehit Çocuklarının ihtiyacı olanlarından 0-16 yaş arasındakilere Tablet Bilgisayar, 17-22 yaş arasındakilere ise Dizüstü Bilgisayar verilmesi kapsamında Adıyaman da bir kişiye tablet bilgisayar verildi.

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Şehit Yakınları ve Gaziler Daire Başkanlığınca tespit edilen Şehit Polis Memuru Ahmet Yıldırım’ın oğlu Mustafa Celal Yıldırım’a Tablet bilgisayarı Annesi Fadime Ayşe Yıldırım’a teslim edildi.  Bilgisayar teslimine Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Musa Şimşek, Şehit yakınları ve Gaziler Birim Sorumluları katıldı.
  Aile Ve Sosyal Politikalar banklığının Şehit aileleri ve Gazilere son yıllarda yapılan hizmetlerini anlatan İl Müdür Vekili Musa Şimşek: “Şehit aileleri ve gazilerimiz bu ülkenin en değerli varlıklarıdır ve devletimiz onlar için ne yapsa azdır. Bu projeye sponsor olan Halk Bankası yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi

     Şehit eşi Fadime Ayşe Yıldırım ise “Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığına ve Türkiye Halk Bankası yetkilerine teşekkür ediyorum” dedi.

  BHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz