Sanko, Adıyaman’da İftar Yemeği Düzenledi

  0
  53

  Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Irak, Suriye ve Filistin’de yaşanan olayları acı ve üzüntü verici gelişmeler olarak değerlendirerek, “Bu üzücü olayları dikkate alarak milletçe birlik ve beraberliğimizi korumak için daha çok çaba göstermeliyiz” dedi. 
  Sanko Holding’in Adıyaman’da kurulu tekstil ve çimento fabrikalarında çalışanları, düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Konukoğlu’nun ev sahipliği yaptığı iftar yemeğine, Vali Mahmut Demirtaş, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talha Gönüllü, Emniyet Müdürü Fikret Salmaner, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu ve kamu kurumları yöneticileri katıldı.
  İftar yemeğinin ardından konuşan Adil Sani Konukoğlu, Gazze’de yaşanan insanlık dramına bir an önce son verilmesi gerektiğini söyledi.
  Şu ana kadar yaşanan gelişmelerin, Gazze’de çocuklar dahil herkesin can güvenliğinin tehdit altında olduğunu açıkça ortaya koyduğuna vurgu yapan Konukoğlu, “Acımız büyük, üzüntülüyüz. Bu saldırgan tutumun bir an önce sona erdirilmesi ve Filistinlilere yaşam hakkı tanınması gerekir” diye konuştu.
  Komşu ülkeler Irak ve Suriye’nin yanı sıra, Filistin’de yaşanan olayların Türkiye’nin her zamankinden daha dikkatli olmasını gerektirdiğini kaydeden Konukoğlu, “Birlik ve beraberliğimizi korumak için daha çok çaba göstermeliyiz, kucaklaşmalıyız, kaynaşmalıyız” çağrısında bulundu.
  Milli Yas ilan edilmesi nedeniyle eğlence bölümü iptal edilen program kapsamında, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Konukoğlu, Sanko’da 10, 15, 20, 25 ve 30 yıldan beri çalışanlara içerisine üç boyutlu fotoğrafları işlenmiş kristal plaket takdim ettiler.
  Bu arada, Vali Demirtaş, Belediye Başkanı Kutlu ve diğer konuklar tarafından yapılan çekilişle, şanslı 5 çalışana yarım, 5 çalışana da tam altın armağan edildi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz