Sağlık-Sen’den Çelikhan’a Ziyaret

  0
  137

  Sağlık-Sen Adıyaman Şubesi, Çelikhan ilçesinde bir dizi inceleme ve temaslarda bulundu.
  Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Abdulkadir Bozan ve beraberindekiler; Çelikhan Devlet Hastanesi, 112 Acil İstasyonu, İlçe Sağlık Müdürlüğü, Aile Sağlığı ve Toplum Sağlığı Merkezi, Memur-Sen İlçe Temsilciliği’ni ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu.
  Sağlık-Sen Şube başkanı Abdulkadir Bozan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çelikhan İlçe Temsilcisi Abubekir Yaman Çelikhan’daki tüm sağlık kurum ve kuruluşlarını ziyaret etti. Sağlık çalışanların sorunlarını yerinde dinleyerek görüş alışverişinde bulundu.
  Şube Başkanı Abdulkadir Bozan, daha önce yıllardan beri ilçedeki sağlık çalışanlarının en önemli sorunu olan yemek ve 112 acil istasyonunun yer sorunun çözülmüş olmasından dolayı hastane yöneticilerine ve ilgili diğer yöneticileri teşekkür ederek sağlık çalışanlarının sorunlarının hal olmasında dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.
  Bozan, “Sağlık çalışanlarının bu sorunlarının ilgilenilip çözülmesi, bu insanları son derece memnun etmekte, moral ve motivasyonunu arttırmakta ve kuruma pozitif artı değer katmakta, iş verimini de en üst düzeye çıkarmaktadır. Zaten sendika olarak beklentilerinin ve taleplerinin çalışanlarımızın rahat ve güvenli bir ortamda çalışmalarının sağlanması ve sıkıntılarının giderilmesi noktasındayız. Çünkü her ne kadar bazı yöneticiler anlamasa da, sadece hasta hakları deyip tribünlere oynasa da, tek taraflı düşünüp yanlış yapmaktadırlar. Çünkü bilseler en büyük tribün sağlık çalışanlarıdır. Sağlık-Sen olarak her zaman olaylara ve tüm sorunlara objektif ve olumlu bir bakış açısıyla bakarak çözüm odaklı hareket ediyoruz ve bu anlamda çalışanların yanında, sorunların çözümüne katkıda bulunmak için gayret gösteriyoruz” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz