Saadet Partisinden ‘Taziye Evi’ Tepkisi

  0
  392

  Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Haşim Asnuk, seçim çalışmaları kapsamında taziye evlerinde toplantılar düzenlenmesine tepki gösterdi.
  Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Haşim Asnuk, iktidar partisinin yerel seçim sürecinde, iktidar partisinin mahalle toplantıları belediyelere ait olan ve yapılış amacı taziyeleri kabul etmek olan taziye evlerini kullanmasının etik olmadığını vurguladı.
  Saadet Partisi olarak adayları Arif Güler ile seçime sıkı bir şekilde hazırlandıklarını da sözlerine ekleyen Haşim Asnuk, “Bu seçim herkes gibi bizim içinde çok önemli. Adayımız Arif Güler ile sürekli halkın içerisindeyiz ve halktan da beklentimizin üzerinde karşılık görüyoruz. Saadet Partisi olarak çıktığımız bu yolda, halkımızın uzak olmadığı Milli Görüş belediyeciğini yeniden halkımızla buluşturmaya kararlıyız. Tüm güç dengesizliğine rağmen bu seçimi zaferle neticelendireceğimize inanıyoruz. Adıyaman da halkla belediyeyi bütünleştirecek, halkın yönetimde etkin rol alacağı bir belediyecilik anlayışıyla geliyoruz” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz