Saadet Partisi Seçim İrtibat Bürosu Açıldı

  0
  95

  Saadet Partisi Adıyaman Belediye Başkan Adayı Arif Güler’in seçim irtibat bürosu coşkulu bir törenle açıldı.
  Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Atik Akdağ’ın katıldığı açılış öncesinde araçlarla şehir turu atıldı. Havai fişekler ve konfetiler eşliğinde gerçekleştirilen seçim irtibat bürosunun açılışına ilçe belediye başkan adayları da katıldı.
  Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan etkinliğin açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi İl Başkanı Metin Erol, “Bizim hiç kimseyle kavgamız yok; biz Adıyaman’ın kavgasını veriyoruz. Bizim tek kavgamız var, bizden önceki yöneticiler ile kavgamız var. Herkes hak ettiği şekilde yönetilir. Adıyaman bu şekilde yönetilmeyi hak etmediğini düşünüyoruz. Samimi ve mütevazi bir başkan görmeyi, daha adaletli bir başkan görmeyi arzuluyoruz” dedi.
  Besni Belediye Başkan adayı İbrahim Öztürk de konuşmasında, Besni ilçesinde yüzde 70 oranında oy ile sandıkları patlatacaklarını ifade etti.
  Çelikhan Belediye Başkan adayı Mehmet Bora ise, Çelikhan ilçesinde sandıkların yıldız açacağını dile getirdi.
  Adıyaman Belediye Başkan adayı Arif Güler ise, yıllardır halktan alınan ve halka hakkını vermeyenlerden Adıyaman’ın hakkını almak için geldiklerini dile getirerek, “30 Mart seçimlerinde Adıyaman halkını kandıramayacaklar. Adıyaman halkı 30 Mart akşamı Milli Görüş belediyeciliği ile tanışacak. Mevcut belediye başkanının partisinden aday olan kişi mevcut belediyeyi eleştiriyor. Kimi eleştiriyorsunuz? Kendi kendinizi eleştiriyorsunuz” dedi.
  Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Atik Akdağ ise, Adıyaman halkının her zaman Milli Görüş’e sahip çıktığını belirterek şunları söyledi. “Bu coşku ve kalabalığı görünce burada irtibat bürosu açılışı değil; bir devir teslim törenine katıldığımı sandım. 30 Mart tarihinde belediyenin devir teslimini gerçekleştireceğiz. İnşallah bu coşkuyla Adıyaman Belediyesini Saadet Partisi’nin sancağı altına alacağız. Biz, birilerinin iradesine göre değil, halkın iradesine göre aday belirledik. Milli Görüş geleneğinden gelen eski arkadaşlarımız şimdi değişti. Belediye yönetimi halktan koptu. 30 Mart günü Milli Görüş geldiğinde halkla iç içe, hep beraber bu kenti yöneteceğiz.” sp2

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz