Rektör Bağcı’dan ADYÜ’ye Ziyaret

  0
  97

  Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, Adıyaman Üniversitesi’ne nezaket ziyaretinde bulunarak, Adıyaman Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü ile bir araya geldi.
  Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı’ya Adıyaman Üniversitesi’nin gelişimi ve hedefleri hakkında bilgi verirken, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.
  Adıyaman Üniversitesi’nde ağırlanmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, Üniversite Şeref Defteri’ni imzaladı.
  Ziyaretin sonunda konuğu Prof. Dr. Bağcı’ya teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Gönüllü, Adıyaman Üniversitesi’nin anı tabağı ve Adıyaman’ın simgelerinden Cendere Köprüsü simülasyonu takdim ederken, Prof. Dr. Bağcı da yanında getirdiği hediyeyi Rektör Gönüllü’ye sundu.
  Ziyaretten sonra Rektör Gönüllü, Rektör Bağcı ile birlikte üniversite yerleşkesini gezdi.
  Burada kampus alanıyla ilgili izlenimlerini aktaran Bağcı, 2006 yılında kurulmasına karşın Adıyaman Üniversitesi’nin gerçekleştirilen çevre ve fiziki ortam faaliyetleriyle birlikte oldukça gelişmiş bir üniversite haline geldiğini söyleyerek, “Adıyaman Üniversitesi’nde güzel ve başarılı çalışmalar yapılıyor. Bunların yansımalarını kampüs alanındaki değişim ve gelişme ile görebiliyoruz. Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü bu güzel eserlerin oluşmasının mimarlığını yapıyor. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
  Ziyarette, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Niyazi Kahveci ve Genel Sekreter Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kaygusuzoğlu da hazır bulundu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz