PTT Teşkilatı, 176. Kuruluş Yıldönümünü Kutluyor

  0
  119

  1840 yılından günümüze kadar hizmette sınır tanımayan bir anlayış ve şuur ile hizmet vermeye devam eden PTT Teşkilatı, 176. kuruluş yıldönümünü çeşitli etkinliklerle kutluyor.

  PTT’nin kuruluşunun 176. yıldönümü etkinlikleri kapsamında kurum çalışanları ile birlikte Vali Abdullah Erin’i makamında ziyaret ederek bir buket çiçek takdim eden PTT Başmüdürü Ali İrfan Gönül, PTT’nin 1840 yılından bu zamana bir asrı aşkın süredir kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam eden bir kurum olduğunu söyledi.

  Ziyarette, PTT Başmüdürü Ali İrfan Gönül, Vali Abdullah Erin’e 15 Temmuz gününe özel olarak bastırılan “15 Temmuz Şehitler Günü (Milletim Büyüksün)” anma pulunu takdim etti.

  PTT çalışanlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Abdullah Erin, “PTT, yaygın hizmet ağı ile halkımıza sunulan hizmetin kalitesini yükseltmek adına her geçen gün kendini yenilemekte ve gelişen teknolojiye uygun olarak dünyada haberleşme alanında yaşanmakta olan baş döndürücü gelişmeleri aynı anda uygulamaya koymaktadır. Köklü bir kurum olan PTT, hizmetlerin kalitesini ve vatandaşlarımızın memnuniyetini arttırmaya yönelik teknoloji ile desteklenmiş çalışmalarını bankacılık faaliyetleri, kargo ve daha birçok konuya kadar her türlü hizmeti 176 yıllık tecrübesi ile sürdürmeye devam etmektedir. PTT’nin kuruluş yıldönümünü kutluyor, tüm çalışanlarına başarılar diliyorum”dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz