Petrol Caddesinde Asfaltlama Çalışmasına Başlandı

  0
  100

  Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından 2016 yılı asfalt çalışmaları kapsamında şehrin birçok noktasında asfalt öncesi hazırlık ve asfaltlama çalışmaları gerçekleştiriliyor.

  Adıyaman Belediyesi tarafından yoğun bir şekilde sürdürülen asfaltlama çalışmaları şehrin birçok noktasında aralıksız devam ediyor. Daha önce Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından 2016 yılı asfalt programı arasında yer aldığı açıklanan Petrol Caddesi (Flamingo Yolu)’nde asfalt çalışmalarına başlayan ekipler, diğer mahallelerde de çalışmalarını yürütüyor.

  Petrol Caddesindeki çalışma ile ilgili kısa bir bilgi veren Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, “Türkiye Petrolleri Adıyaman Bölge Müdürlüğü kavşağından başlayan asfalt çalışmalarının ardından yolda kavşak ve ışıklandırma gibi diğer çalıçmalarda hızlı bir şekilde yapılacak” dedi.

  Şehrin değişik noktalarındaki çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini de sözlerine ekleyen yetkililer, “Flamingo Yolu’nun yanı sıra, Siteler Mahallesi 2015, 2016, 2019, 2020 ve 2201. sokaklarda asfaltlama öncesi freze işlemleri gerçekleştiriliyor. Ayrıca, Yeşilyurt Mahallesi 21205 ile 21206. sokaklarda asfaltlama çalışmaları yapılıyor” şeklinde bilgi verdiler.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz