Pedallar bağımlılıktan uzak nesiller için çevrilecek

0
74

Türkiye Yeşilay Cemiyeti’nin, bağımlılıklardan uzak sağlıklı bir yaşam hedefiyle sürdürdüğü çalışmalardan biri olan Bisiklet Turu’nun 10’uncusu 22 Mayıs Pazar günü düzenlenecek.

Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasında aynı gün düzenlenen geleneksel Yeşilay Bisiklet Turu, Adıyaman’da bisikletlileri bekliyor.

Spor gibi sağlıklı yaşama yönelik faaliyetlerin bağımlılıktan uzak bir yaşama katkı sağladığını belirten Yeşilay Adıyaman Şube Başkanı Efkan Ketenci, “Yeşilay olarak, beş bağımlılık alanında aralıksız mücadele ediyor, her bireyin iyi ve sağlıklı yaşaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm insanlarımızda bağımlılıklardan uzak bir yaşam konusunda farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Bu konuda spor etkinlikleri düzenlemeye de büyük önem veriyor, artık geleneksel hale gelen Yeşilay Bisiklet Turu ile her yıl hep birlikte pedal çevirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu faydalı amaç için büyük bir heyecanla gerçekleştireceğimiz etkinliğimize tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yeşilay Adıyaman Şubesi öncülüğünde gerçekleşecek tur saat 11’de Valilik toplanma alanında başlayacak.

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Efkan Ketenci

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz