Park Hospital Kalite Çıtasını Yükseltti

  0
  106

  Adıyaman Özel Park Hospital Hastane Yöneticisi Uzman Dr. Gürkan, hastane olarak amaçlarının dünya standartlarında hizmet vermek olduğunu söyledi.

  Dr. Alagöz; “Bizler bu bölgenin insanıyız o nedenle bu bölgenin dinamiklerinin farkındayız hastanemizi misyonumuz ve vizyonumuz çerçevesinde Adıyaman’da en üst düzeye getirmek için çalışıyoruz. İnsanlarımızın çevre illere giderek çok zor şartlarda sağlık hizmeti almalarını engellemek en önemli amaçlarımızdan biridir. Dedi.

  ÇOK CİDDİ POTANSİYELİMİZ VAR

  Hastanemizi misyonumuz ve vizyonumuz çerçevesinde Adıyaman’da en üst düzeye getirmek, bu düzeyde tek hastane haline getirmek en önemli amacımız. Çok ciddi potansiyelimiz var. Bölge insanımızın özel hastanenin her türlü hizmetinden faydalanmasını sağlamak önemli amaçlarımızdandır. Adıyaman’dan çevre illere giden hastalarımızın çevre illerde yaşadığı sorun ve problemlerinin farkındayız. Çünkü bu bölgenin insanıyız ve bu bölgenin dinamiklerini farkındayız. İnsanlarımızın çevre illere giderek çok zor şartlarda sağlık hizmeti almalarını engellemek en önemli amaçlarımızdan bir tanesidir. Bunun için tüm branşlarda uzman hekimlerimiz ile birlikte, kapasite artışımız ile, yatak sayılarını artırma çabalarımız ile bölgede bölge insanının tüm branşlarda uzman hekim kadrolarıyla sağlık hizmetlerini sağlamak ana amaçlarımızdan biridir.

  AMACIMIZ HALKIMIZA KALİTELİ HİZMET SUNMAK

  Hastanemiz 2012 yılından beri yaklaşık iki yıldır bölgeye hizmet vermekte ve her geçen gün daha da gelişmekte, güzel hizmet sunmaktayız. Sağlık hizmeti sunuculuğu tek başına hekimlik veya tek başına hemşirelik sunuculuğu değildir. Sağlık hizmeti sunuculuğu hasta ve hasta yakınlarının hastaneye girdikleri andan itibaren taburcu oldukları ana kadar hekimlik, hemşirelik, karşılama, yönlendirme, otelcilik hizmetleri ve benzeri tüm hizmetlerde bir bütündür. Biz bu bütünü çok iyi korumanın ve çok iyi kullanmanın bilinci içerisindeyiz. En önemli amaçlarımızdan bir tanesi de halkımızın en kaliteli sağlık hizmetini almasını sağlamaktır.

  ACİL SERVİSİMİZDE 24 SAAT KESİNTİSİZ HİZMET

  Bu düşünceden hareketle acil servisimiz 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Bu 24 saatlik ücretsiz hizmetini uzman hekim kadrolarını desteği ile verilmekte. Genel Yoğun Bakımımız Koroner Kalp Yoğun Bakımımız  ve Yeni Doğan Yoğun Bakımımız ile hizmet vermekteyiz. Bölgemizdeki yeni doğanların çevre illere gitmesini engellemek için her türlü yeni doğan bebeklerimize burada hizmet vermek için her anlamda projeleri ve yoğun bakım kapasitelerini oluşturmuş durumdayız. Kalp Yoğun Bakımımızda bölge halkımızın sağlık hizmeti taleplerine cevap vermekteyiz. Çok yakın zamanda bölge ilçelerimize servislerimizi koyarak insanlarımızın hastanemize ulaşmalarını kolaylaştırmayı istiyoruz.

  TÜM BRANŞLARDA UZMAN HEKİMLER HİZMET VERMEKTE

  Hastanemizde tüm branşlarda uzman hekimler tarafından hizmet verilmektedir. Özellikle beyin cerrahisi kliniğimizde bel fıtığı operasyonları, üroloji kliniğimizde prostat operasyonları, taş operasyonları, genel cerrahi kliniğinde safra kesesi operasyonları ve diğer tüm karın içi cerrahi operasyonları, ortopedi kliniğimizde diz ortopedi operasyonları hastanemizin cerrahi kliniklerinde verilmektedir. Dahiliye uzmanlarımız, göğüs hastalıkları uzmanlarımız, çocuk hastalıkları uzmanlarımız ile dahili branşlarda, kadın doğum ve göz ile yine cerrahi alanlarda hizmet vermekteyiz. Mart ayının ilk haftasında kardiyoloji uzmanımızla da çalışmaya başlayarak bölge insanımızın kalp hastalıkları ile ilgili sorunlarına çözüm bulmayı hedefliyoruz.

   

  Hastanemizde açık MR, Tomografi, Doppler ultrasonu grafiği, anne karnında bebeğin anomoli taraması adına verdiğimiz anne karnında bebeğin genetik nedenli bir hastalığının olup olmadığının araştırılması işlemlerimiz, topuk dikeni tedavimiz, göz aljiyografi cihazımız, uforlumetrimiz, endoskopi, kolonoskopi, laparoskopi hizmetlerimiz, Mamografi,  USG, EMG, EEG gibi hizmetler hastanemizde yapılmaktadır.

   

  HASTA VE HASTA YAKINLARININ MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

  Toplumun  yaşam  standardını  yükseltmek  için, hasta  haklarına  saygılı,  hasta  ve  çalışan  memnuniyeti odaklı, tıbbi  etik  kurallara  uyan eğitimli, titiz, insana, sosyal  sorumluluklarının  bilincinde  bir  kurum  olarak   hasta  ve  hasta  yakınlarının  memnuniyetini  her  zaman  ön  planda  tutmaktır. Çağdaş bilgi ve deneyimi, modern tıbbi altyapısı, tıbbın birçok alanında tercih edilen bir sağlık kuruluşu olarak,  her zaman her koşulda, doğru teşhis ve tedaviyi sunan ulusal ve uluslararası sağlık örgütleri tarafından referans gösterilen bir hastane olmak. Kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini sizlere sunmaktan ve bu hizmetin yayılması için çalışmaktan gurur duyuyoruz.

   

  HOSP¦-TAL GENEL HABER¦- (11)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz