Organize Sanayi Bölgesine Bu Görüntü Yakışmıyor

  0
  73

  Türkiye Petrolleri Mahallesi Adıyaman Organize Sanayi Bölgesi yolu üzerinde bulunan boş alanlar çöplük alanını aratmıyor.
  Adıyaman’ın çöplüğü haline gelen alanları görenler tepkilerini dile getiren vatandaşlar, bir an önce bu alanların düzeltilmesini istediler.

  Vatandaşlardan M.N, “Burası Adıyaman’ın ekonomisin sağlandığı ve fabrikaların bulunduğu yoldur.Bu yolun hali içler açısı böylesine bir sanayi bölgesinde bu tür görüntüler hiç yakışmıyor”dedi.
  Bir çok fabrikanın ve bir çok konutun bulunduğu alanda sağ ve sol yol güzergahlarında boş alanlara dökülen molozların çöplük görünümünü andırdığını ifade eden M.N, şöyle konuştu;

  “Hiçbir denetimin yapılmadığı alanda sürekli çöp atılıyor. Burası bir kendin ekonomisinin sağlandığı alandır.Bu yolun kentin tüm yerlerinden daha güzel daha şık yapılması gerek yol güzergahında sağlı sollu çiçekler ile süslenmesi ve orta refüj yapılması gerek ama gelin görün ki; şu hale bakın kim ne bulmuş ise yolun sağına solunda molozlarını getirip dökmüşler bundan şunu çıkartıyorum denetim ve temizlik hiç yapılmıyor.Biz Adıyamanlı olarak herşeyi hak ediyoruz.Ekonominin sağlandığı ve kente büyük girdilerin  olduğu bir çok fabrika ve işlerinin bulunduğu alanın yolu ve çevresi böyle atıl durumda olursa halimiz böyle olur. Yazık değil mi buranın haline bu bir kent için yakışıyor mu? yetkilileri göreve davet ediyoruz bir an önce burada bulunan molozların ve çöplüklerin temizlenerek ağaçlandırma yapılması ayrıca yolların tekrardan asfalt çalışması yapılmasını istiyoruz. Bu görünüm Adıyaman için adeta bir rezalet durumdadır”

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz