Öner’den CHP’ye ziyaret

  0
  82

  AK Parti Milletvekili aday adayı Gazeteci Yazar Kemal Öner, Siyasi Parti ve esnaflara yönelik gezilerine devam ediyor.

  Gezileri kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi’ne de bir ziyaret gerçekleştiren Öner, bir süre önce il başkanlığı görevine atanan Abuzer Tanrıverdi’ye hayırlı olsun dileklerini iletti ve akabinde CHP İl Genel Meclisi üyesi Mahmut Nedim Evliyi’de ziyaret ederek birkaç ay önce açmış olduğu iş yerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

  Öner’in ziyaret programında Kalem Medya Grubu Başkanı Orhan Karakaş da hazır bulundu.

  Ziyaretiyle ilgili kısa bir açıklamada bulunan Öner, her zaman ziyaret ve diyalogları önemsediğini belirterek, “Bu süreçte yani AK Parti’de Milletvekili Aday Adayı olduğum günden bugüne, ilk defa bir siyasi partiyi ziyaret etmiş oluyorum. Sayın Tanrıverdi’ye il başkanlığı görevinde başarılar diliyorum. Fikirlerimiz ayrı olsa da hepimiz memleketimiz için çalışıyoruz” dedi.

  Ziyaretten dolayı son derece memnun kaldıklarını belirten CHP Adıyaman İl Başkanı Tanrıverdi ise “Öncelikle bu ziyareti çok değerli ve anlamlı bulduğumu belirtmek istiyorum. Bu anlamda AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Sayın Kemal Öner’e ve kendisine eşlik eden Gazeteci Sayın Orhan Karakaş’a çok teşekkür ediyorum. Bu ziyaret, şahsımı ve yönetimimizi çok mutlu kılmaktadır” dedi. İl Genel Meclisi üyesi Mahmut Nedim Evli de Sayın Kemal öneri uzun yıllar tanıyorum Adıyaman’da başarılı bir gazeteci kardeşim Adıyamana emeği çok İnşallah bu çıktığı siyasi yolda da Başarılı çalışmalar yapar benim inancım tam Öner siyaseti hizmet için yapar çünkü Geçmişte bulunduğu meslekte bizler siyasetçiler olarak gördük tanık olduk. Yürekli bir kardeşimiz. Ben kendilerine hayırlı olsun diyorum başarılarının devamını diliyorum diye konuştu.

  Öner şunları söyledi:

  “Bugün Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeni atanan il başkanı Sayın Abuzer Tanrıverdi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz. Kendisini yakinen tanıyorum. Duruşu ile her zaman takdir toplamıştır. Şunu da ifade etmekte yarar görüyorum. Bu süreçte yani AK Parti’de Milletvekili Aday Adayı olduğum günden bugüne, ilk defa bir siyasi partiyi ziyaret etmiş oluyorum. Sayın Tanrıverdi’ye il başkanlığı görevinde başarılar diliyorum. Hem bir gazeteci hem de bir milletvekili aday adayı olarak bugün gerçekleştirmiş olduğum ziyaretimi anlamlı bulduğumu da belirtmek istiyorum. Fazla söyleyecek bir şey yok, sağ olsunlar kabul buyurdular, kendilerine teşekkür ediyorum. Fikirlerimiz, görüşlerimiz ayrı olabilir, sonuçta hepimiz memleketimiz için çalışıyoruz. Ayrıca beni bugünde yalnız bırakmayan çok değerli meslektaşım Kalem Medya Grubu Başkanı Sayın Orhan Karakaş’a da şükranlarımı sunuyorum”

  AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Kemal Öner ve kendisine eşlik eden Kalem Medya Grubu Başkanı Orhan Karakaş’ın ziyaretlerinden dolayı son derece memnun kaldığını ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman İl Başkanı Abuzer Tanrıverdi de kısa bir açıklamada bulunarak şunları söyledi:

  “Öncelikle bu ziyareti çok değerli ve anlamlı bulduğumu belirtmek istiyorum. Bu anlamda AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Sayın Kemal Öner’e ve kendisine eşlik eden Gazeteci Sayın Orhan Karakaş’a çok teşekkür ediyorum. Bu ziyaret, şahsımı ve yönetimimizi çok mutlu kılmaktadır. Kemal Beyi zaten basından tanıyoruz. Aday olmasından son derece mutlu oluruz. Kendileri, bu memleketi çok iyi tanıyor ve soranlarını iyi biliyor. Başarılı olacağına inanıyorum. Ayrıca yıllardan beri kendisine kardeş dediğimiz Orhan Beye de mesleğinde başarılar diliyorum. Şunu söylemeliyim ki, önümüzde bir seçim var. Hepimiz bu noktada bir çalışma yürütüyoruz. Düşünüldüğünde, Kemal Beyin de ifade ettiği gibi, ortak noktamız memleketimiz için ortaya koyduğumuz çalışmadır. Bu anlamda emek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum. CHP olarak, bizler halkımıza değer veriyoruz. Halkımızın sorunlarını çözmeye, hizmet etmeye odaklanmışız. İlimizin birikmiş sorunları vardır. Hizmet ve yatırım için CHP olarak iktidar olduğumuz takdirde, Türkiye’de yeni bir sayfa açılacaktır. Ve bu sayfada tek cümle ile belirtmek isterik ki, herkes için daha iyi bir yaşam vardır”

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz