Önce Çaldılar Sonra Evinin Yakınında Yaktılar

  0
  63
  Önce Çaldılar Sonra Evinin Yakınında Yaktılar
  Önce Çaldılar Sonra Evinin Yakınında Yaktılar

  Adıyaman’da  bir düğünde çaldıkları motosiklete bindiler daha sonra delil karartmak için çaldıkları  kişinin evinin yakınlarında motosikleti  yaktılar.

  “Evinin Yakınlarında Motoru Yakarak Kaçtılar”

  Edinilen bilgiye göre Şerefli köyüne düğüne giden Serhat Gürbüz  düğün sonrasında motosikletinin yerinde olmadığını fark edince durumu jandarma ekiplerine bildirdi. İki gün boyunca kayıp olan 02FK 305  plakalı otomobil Serhat Gürbüzün organize sanayi bölgesi Affet evleri  yakınında bulunan  evinin  yakınlarında yakıldı. Olayı gören vatandaşlar durumu  polis  ve jandarma ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen jandarma ve olay yeri inceleme  ekipleri  motosikletin Serhat Gürbüze ait olduğunu tespit etti. Motor inceleyen ekipler motosikleti çekiciyle otoparka çekti. Motoru çalan  şahısların yakalanması için çalışma başlatıldı.

  “Bu Olayı Yapanlar Biran Önce Bulunsun”

  Motoru çalınıp ve yakılan Serhat Gürbüz bu olayı gerçekleştirenlerin bir an önce yakanlanması istiyorum. Kaç gündür motorumuzu arıyoruz. Evimizin yakınlarında motorumuzun  yakılmasına da anlam veremedik.İnşallah bunu yapanlar bir an önce  bulunup cezalarını çekerler dedi.

  BHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz