Öğrencilere ‘Farkındalığın Farkedilişi’ Motivasyon Konferansı

  0
  117

  Adıyaman Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Erdemli ve Başarılı Birey Projesi kapsamında 12. Sınıflara yönelik ‘Farkındalığın Farkedilişi’ motivasyon konferansı düzenlendi.

  Yakın Doğu Üniversitesi, Adıyaman Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İşbirliği İle Erdemli ve Başarılı Birey Projesi kapsamında 12. Sınıflara yönelik “Farkındalığın Farkedilişi” adlı motivasyon konferansı düzenlendi.
  Türkiye Petrolleri Konferans salonunda düzenlenen programa İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kazım Çoban, Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hakan Temel ile çok sayıda öğrenci katıldı.
  12. Sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen motivasyon konferansı Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu Hakan Bilgin tarafından verildi.
  Konferansla ilgili konuşan Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hakan Temel, şunları söyledi:
  “Yakın Doğu Üniversitesi, Adıyaman Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İşbirliği İle Erdemli ve Başarılı Birey Projesi kapsamında sanatçımız Hakan Bilgin’i getirdik. Amacımız 12. Sınıflarımıza motivasyon kazandırmak, onların üzerinde olumlu etki yaratmak. İnşallah faydalı olacağına inanıyorum. Gençlerimiz için çalışıyoruz, onlarda bir şekilde bu sınav ortamında kendilerini başarıya odaklarlarsa inşallah daha güzel şeyler yapacağız. Bundan sonra etkinliklerimize devam edecek. İnşallah gençlerle güzel şeyler yapacağız”
  Program sonunda öğrenciler, Hakan Bilgin’e sorularını yöneltti.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz