Öğrenciler Dağ 2 Filminde Buluştu

  0
  89

  Adıyaman Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekleri Polislerinin “Gönül Bağı” Projesinde Adıyaman Lisesi Öğrencileri Dağ 2 isimli filmde buluştu.

  Adıyaman Lisesi okul bahçesinde servis araçlarına binen öğrenciler Karapınar sinemasında Dağ 2 Filminini izlediler.

   

  Özel Kuvvetleri konu alan filmde, sınır ötesi operasyonlarının yaşanıldığı anlatıldı.

   

  Katılımın yoğun olduğu gözlenirken, öğrenciler duygulu anlar yaşadı.

   

  Konu ile açıklamarda bulunan Toplum Destekli Polisleri, “Adıyaman valiliği SODES projesi kapsamında, Toplum Destekli Proje olarak yürütülen 1500 öğrenciye sinemaya gitmemiş öğrencilerin sinemaya gelmesi ve daha önemliside Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü ile lise öğrencileri arasındaki bağlantıyı kurmak, istedikleri zaman İl Emniyet Müdürlüğüne gelmeleri, diğer amacımızın ise öğrencilerimizin polisten korkmayıpta dost olabileceğini anlatmaktır.”şeklinde konuştular.

   

  İlk defa sinema heyecanı yaşayan öğrenciler ise “İlk defa sinemeya geliyorum. Çok güzel bir duygu, bu filmde yaşanılan olayları hiç unutmayacağım. İnşallah bende bir bordo bereli polis olacağım, Allah’ın izni ile. burada polis ağabeyler bizlere her zaman destek oluyorlar, her sıkıntımızda yanımızdalar, eğlenceli anlarımızı kendileri düzenliyor. Bu projeyide kendileri bizi getirdi, çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandılar.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz