Nursel Bazoğlu Öztekin, STK’ların Temayülünü Değerlendirdi

  0
  79

   

  AK Parti milletvekili adaylarının belirlenmesi için Adıyaman’da bulunan bütün sivil toplum örgütlerinin katılımıyla gerçekleştirilen ikinci büyük temayülü değerlendiren AK Parti aday adaylarından Opr. Dr. Nursel Bazoğlu Öztekin, bu demokrasi sınavına katılan bütün STK temsilcilerine teşekkür ettiğini dile getirdi.

  AK Parti genel merkezi tarafından alınan karar gereği önceki gün Adıyaman’da bulunan bütün sivil toplum örgütlerinin katılımıyla gerçekleştirilen ikinci büyük temayülü değerlendiren AK Parti Adıyaman milletvekili aday adayı Opr. Dr. Nursel Bazoğlu Öztekin, STK temsilcilerinin gösterdiği yoğun ilgiye teşekkür etti.

  STK’lardan görüş alma fikrinin ilk kez AK Parti tarafından hayata geçirildiğini ve bunun çok önemli bir demokrasi sınavı olduğunu söyleyen AK Parti milletvekili aday adayı Bazoğlu Öztekin, “7 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimi için ince eleyip sık dokuyan partimizin partililerimizden sonra ilimizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları temsilcilerimizin de görüşlerine başvurdu. Kendi vekillerini seçecek olan bu STK’ların görüşlerine başvrulması gerçekten çok anlamlı oldu. Bu inceliği gösteren partimizin değerli yöneticilerine ve bu inceliğe olumlu cevap vererek, oy kullanan bütün sivil toplum kuruluşu temsilcilerimize ve onların yönetimine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz