Narince-Gerger Yolu ihalesi 26 Kasım’da yapılacak

0
142

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Narince-Gerger Yolu ihalesinin 26 Kasım’da yapılacağını belirtti.

Aydın, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Yatırım programında yer alan Narince–Gerger yolunun ihalesi 26.11.2020 tarihinde yapılacaktır. Mevcutta 37 km uzunluğunda olan yol, 33,8 km’ye düşmektedir. Gerger Çevre yolu (2,7 km) projesi ve bağlantısı dahil yeni projemizin toplam uzunluğu da 37 km. olmaktadır. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Ahmet Aydın, Narince–Gerger Yolu konusunda desteklerinden dolayı başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, milletvekilleri, Karayolları Genel Müdürü ve Bölge Müdürlüğü ile emeği geçen herkese teşekkür etti.

  • AGC Başkanı Zeki Dişkaya gündeme taşıdı, Aydın müjdeyi verdi

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya’nın sık sık gündeme getirdiği Narince- Gerger Yolunun ihale tarihi Milletvekili Aydın tarafından duyuruldu.

AGC Başkan’ı Dişkaya, “Kamuoyunda gündeme getirdiğimiz sorunun çözüme kavuşturan, Milletvekilimiz Sayın Ahmet Aydın Bey’e minnettarız. Devasal projeyle hayat bulacak olan Gerger-Narince yolu halkımıza hayırlı olsun.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz