Muhtarlardan Vali Demirtaş’a Teşekkür Ziyareti

  0
  119

  Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş,  yönetim kurulu üyeleri muhtarlar ile birlikte Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek, geçtiğimiz günlerde Türkiye Muhtarlar Konfederasyonunca Adıyaman’da düzenlenen toplantıya yaptığı katkılarından dolayı teşekkür etti.

  Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu 15. istişare toplantısının Adıyaman’da düzenlemesinde yaptığı katkılardan dolayı Vali Mahmut Demirtaş’a teşekkür ederek, “İlimizde gerçekleştirilen bu toplantıya Türkiye’nin 72 ilinden 100’ün üzerinde muhtar katılmıştır. Bu toplantı ilimizin tanıtımı noktasında da son derece verimli geçmiş ve amacına ulaşmıştır. Sayın Valimize yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz”dedi.

  Vali Mahmut Demirtaş ise, Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz