Muhtarlardan Albay Atasoy’a Teşekkür Plaketi

0
262

Adıyaman İl Jandarma Komutanlığından, Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı görevine atanan Albay Ercan Atasoy’a Adıyaman’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği tarafından teşekkür plaketi verildi.

Ziyarette bir açıklamada bulunan Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği başkanı Abdulkadir Geylani Taş; “Jandarma Genel Komutanlığı Personeli 2020 yılı atama ve terfilerine ilişkin karar ile Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı görevinden, Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı görevine atanan Albay Ercan Atasoy komutanımıza görev süresi boyunca ilimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Muhtarımız olarak bizler kendisinden razıyız, Allah’ta kendisinden razı olsun. Görevi süresi boyunca gerek personeli gerekse de Adıyaman halkı ile çok iyi uyum içerisinde oldu. 15 Temmuz gecesi Valilik meydanına gelerek halkın arasındaki dik duruşunu hiçbir zaman unutmayacağız, kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz. Bizler ve Adıyaman kendisini unutmayacak” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Albay Ercan Atasoy; “Adıyaman’ın ve muhtarlarının benim yanımda her zaman ayrı bir yeri olacaktır. Buradan çok güzel duygularla ayrılacağız. Eskişehir’e yolu düşen herkesi bekliyoruz. Bugün nezaket ziyaretinde bulunup bu anlamlı plaketi taktim eden Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği başkanımız Abdulkadir Geylani Taş ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz