Milli Eğitim Müdürü Kızılkaya’dan Adıyamanlılara Mesaj

  0
  99

  Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, 31 Ekim 2016 tarihi itibariyle Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevime başladığını bildirdi.

   

  Kızılkaya, mesajında, “Öncelikle Adıyaman´a ve Adıyaman´daki çocuklarımıza hizmet etmeyi nasip eden Allah´a şükrediyor, bizi bu vazifeye layık gören büyüklerimize de teşekkürü bir borç biliyorum. Uzun yıllar Adıyaman´a hizmet eden selefim Sayın Seyfi Özkan´a da ayrıca teşekkür ediyorum. Ülkemizin bu güzel şehrine atanmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu güzel şehrimizde  şimdiye kadar gerçekleştirilen tüm başarılı çalışmalarda emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Elbette amacımız daha büyük başarıları elde etmek olacaktır. Elbette ki başarı ekip çalışması ile mümkün olacaktır. Bu nedenle görevime yeni başladığım bu ilk günlerden itibaren en büyük güvencem, tecrübesine ve bilgi birikimine inandığım Adıyaman’da ki eğitim yöneticileri ve öğretmenler olacaktır” dedi.

  Milli Eğitim Müdürü olarak akademik başarının yanında, öğrenci, öğretmen, veli, ve yöneticilerimizle birlikte sosyal, sportif, kültürel her türlü çalışmayı ve projeyi oluşturacakları sinerjiyi harekete geçireceklerini belirten Kızılkaya, “Daha iyiyi yapmak, daha güzele ulaşmak amacı ile gerçekleştirmek istediğimiz tüm çalışmalarımızda başta en büyük desteğin saygıdeğer öğretmenlerimizden, yöneticilerimizden, velilerimizden, basından ve bizi destekleyen tüm paydaşlarımızdan geleceğine inanıyorum. Bu düşüncelerle yeni dönemin başta öğrencilerimiz, öğretmen ve yönetici arkadaşlarımız, nihayetinde Adıyaman’ımız için hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz