Milletvekillerinden Gölbaşı’na Teşekkür Ziyareti

  0
  104

  Ak Parti Adıyaman Milletvekilleri Adnan Boynukara, Halil İbrahim Fırat ve Salih Fırat, seçim sonucu teşekkür ziyaretlerini Gölbaşı ilçesine yaptılar.

  Gölbaşı Belediyesi önünde Ak Parti İlçe Başkanı Nizami Yancar ve Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ile partililer tarafından karşılanan Milletvekilleri  Adnan Boynukara, Halil İbrahim Fırat ve Salih Fırat, esnaf gezisinin ardından konferans salonunda vatandaşlarla bir araya geldi.
  İlçe Başkanı Nizami Yancar, yaptığı açılış konuşmasında, ilçe genelinde aldıkları sonuçların kendileri için güzel olduğunu belirterek, seçim günü ise internete düşen ve AK Parti’yi yıpratmak için bir video servis edildiğini, videoda güya kendilerini n oy için para veriyorlar gibi gösterildiklerini ifade ederek, videoda oy kullanmak için üniversite öğrencilerine partililer tarafından toplanan yol ücreti ödediklerini söyledi.  Tamamen yalan ve iftira olan bu haberlerin partiyi yıpratmak amacıyla yapıldığını ancak herkesin gerçeği bildiğini belirten Yancar, desteklerinden dolayı herkese teşekkür etti.
  Milletvekilleri ise birer teşekkür konuşması yaptı. Hizmet etmek için kolları sıvadıklarını belirttiler.

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz