Milletvekili Yetiş’ten Yeni İstihdam Müjdesi

  5
  122

  Uzun bir süreden bu yana süreci takip ettiklerini söyleyen AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr.M.Murtaza Yetiş, yapılan çalışmalarda sona gelindiğini 2015 yılı içinde ASSİST Çağrı merkezinin  OSB’ye taşınmasıyla birlikte 300’e yakın yeni gencimize istihdam ortamı oluşturulacağını söyledi.

  Adıyaman Lokasyonunda genişleme kararı alan ASSİST 2015 yılı içinde süreci tamamlamayı hedefliyor. Konuyu uzun bir süre önce gündemlerine aldıklarını ve bu hedefin gerçekleşmesi için gerekli mercilerle görüşmeler yaptıklarını ifade eden Yetiş, Adıyaman’da işsizliğin önlenmesi için en küçük bir çalışmayı bile önemsediklerini ifade etti.

  OSB’ye taşınacak olan ASSİST Adıyaman LokasyonundaBack Ofis de oluşturulacak. Telefon üzerinden çözülemeyen sorunların bu ofiste masa başında çözümünün sağlanacağını söyleyen Yetiş,   “Adıyaman’da 2013 yılında yatırım kararı alınmasıyla 200 kişi işe başladı. Süreç içinde yeni alımlarla bu sayı 400’e kadar çıktı. 300 yeni personel alımı ile bu sayı 700’lere çıkmış olacak. Yeni yatırım kararı alan TTnet yetkililerine bir kez daha bu vesile ile teşekkür ediyorum” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz