Milletvekili Yetiş’ten, Mamak Belediye Başkanı Akgünl’e Ziyaret

  0
  48

  AK Parti Adıyaman milletvekilimiz Dr. M. Murtaza Yetiş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nükhet Hotar, MKYK Üyesi Çiğdem Karaaslan, Ağrı Milletvekili Fatma Salman ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ ile birlikte, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ü makamında ziyaret etti.

  AK Parti heyetinin ziyaret ettiği Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Yeni Türkiye’de, Yeni Mamak’ı inşa ediyoruz” dedi.

  Akgül, makamında tebrikleri kabul etmeye devam ediyor. Akgül’ü son olarak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nükhet Hotar ziyaret etti. Hotar’a, MKYK Üyesi Çiğdem Karaaslan, AK Parti Ağrı Milletvekili Fatma Salman, AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Murtaza Yetiş eşlik etti. Mamaklının her şeyin en iyisine layık olduğu düsturuyla hareket ettiklerini kaydeden Akgül, “İlçemizi sosyal, kültürel ve ekonomik olarak kalkındırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Herkesi kucaklayan sosyal belediyecilik anlayışımızla halkımıza eşit hizmet etmeye devam ediyoruz. Yeni Türkiye’de, Yeni Mamak’ı inşa ediyoruz” diye konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz