Milletvekili Yetiş’e Çelikhan’da Sıcak Kaşılama

  0
  75

  AK Parti Adıyaman Milletvekili Murtaza Yetiş, Çelikhan ilçe merkezindeki esnafı ziyaret etti.
  AK Parti Adıyaman Milletvekili Murtaza Yetiş ve Çelikhan İlçe Belediye Başkan adayı Mustafa Bulut seçim çalışmaları kapsamında ilçedeki esnafı ziyaret ederek destek istedi.
  AK Parti Milletvekili Murtaza Yetiş’e, AK Parti Çelikhan Belediye Başkan Adayı Mustafa Bulut, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Emrah Bulucu, AK Parti Adıyaman Gençlik Kolları Eski Başkanı Mustafa Güzel ve partililer eşlik etti.
  Yetiş, Çelikhan girişinde yoğun bir partili heyet tarafından karşılandı. Ardından AK Parti ilçe teşkilatı ve esnaf ziyareti ardından Suriye Platformuyla bir araya gelindi. Burada konuşan Murtaza Yetiş, “17 Aralık süreci sadece ülkemizi değil, İslam coğrafyasını kaosa götürme amacı taşımaktadır. Tüm sağduyulu kesimler milletimizin yanında net olarak durmalı ve sesini yükseltmelidir. Bu çatışma AK Parti ile Cemaat arasında değil, millete kumpas kuranlarla millet iradesi arasındadır. 30 Mart sadece bir yerel seçim değil aynı zamanda çözüm sürecinin selametini, Milli Egemenliği ve Güçlü Türkiye’yi temsil etmektedir” dedi.
  İlçe merkezindeki temaslarından sonra Yetiş, Pınarbaşı Beldesinde temaslarda bulundu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz