Milletvekili Yetiş’den Pazar Esnafına Teşekkür Ziyareti

  0
  57

  Seçim bölgesi Adıyaman’da 30 Mart yerel seçimi sonrası bir dizi ziyaret gerçekleştiren AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr.M.Murtaza Yetiş, Pazar esnafını ziyaret ederek AK Parti’ye verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

  Çelikhan, Gölbaşı, Samsat ve Kahta Belediye başkanlarını makamlarında ziyaret ederek tebrik eden Yetiş, ilçe teşkilatlarına teşekkür etti. Pazar esnafıyla bir araya gelen Yetiş, AK Partiye verdikleri destekten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

  Seçimden zaferle çıkmakla daha büyük bir yükün altına girdiklerini ifade eden Yetiş, şimdiden cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışmalara başladıklarını adayın belli olmasına kadar bir dizi değerlendirme turları yapacaklarını söyledi. Cumhurbaşkanlığı seçiminin Yeni Türkiye yolunda çok önemli bir kilometre taşı olduğunu vurgulayan Yetiş, bıkmadan usanmadan millete hizmet yolunda üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getireceklerini söyledi.

  Pazar esnafı da Milletvekili Yetiş’e seçimin hemen sonrası yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz