Milletvekili Yetiş, Yaşlılarla Gündemi Konuştu

  0
  86

  AK Parti Adıyaman Milletvekili Murtaza Yetiş, güneşli havayı fırsat bilerek parkta oturan yaşlı insanlarla Adıyaman ve ülke gündemini değerlendirdi.
  Milletvekili Murtaza Yetiş, Demokrasi Parkı’nda güneşlenen vatandaşları ziyaret etti. Vatandaşlarla tek tek tokalaşan Milletvekili Murtaza Yetiş, daha sonra yaşlıların yanına giderek onlarla sohbet etti.
  Türkiye ve Adıyaman gündemiyle ilgili yaşlılarla sohbet eden Milletvekili Yetiş, onlara Türkiye’nin içerisinden geçtiği süreçten bahsetti.
  Yetiş, 30 Mart seçimlerinin sadece bir seçim olmadığını, ülkenin geleceği açısından seçimlerin çok önemli olduğunu ifade ederek, Türkiye’nin bu süreçten güçlenerek çıkması gerektiğini kaydetti.
  Yetiş, AK Parti iktidarıyla bir dünya ülkesi haline gelen Türkiye’de istikrarın devam etmesi için AK Parti’nin bu seçimden güçlenerek çıkması gerektiğinin altını çizdi.
  Yaşlı vatandaşlarda iktidarın yaptıklarının farkında olduklarını, milletin yapılanları gördüğünü ve 30 Mart’ta bunun sandığa yansıyacağına inandıklarını söyledi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz