Milletvekili Yetiş, Gönüllüler Derneği’nin İstişare Toplantısına Katıldı

  0
  404

  Merkezi İstanbul Sultangazi’de bulunan Sincik Gönüllüler Derneği’nin her ay düzenlediği istişare toplantısına AK Parti Adıyaman Milletvekili Murtaza Yetiş konuk oldu.
  Kurulduğu 2005 yılından beri birçok başarılı organizasyon düzenleyen Gönüllüler Derneği, genç ve başarılı yönetimi ile sürekli gündemde kalmayı başarıyor. Bu ayki istişare toplantısına yoğun ilgi gösteren dernek üyelerinin yanı sıra AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. Yetiş de katılarak burada bir konuşma yaptı.
  Yetiş, Gönüllüler Derneği’nin bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalarına değinerek, hem İstanbul’da hem de Sincik’teki şubesinin çalışmalarından övgüyle bahsetti.
  Yetiş, “Eğer kim adam gibi adam görmek istiyorsa Sincik’e gelsin, Sincik dostluğun ve kardeşliğin bitmediği bir ilçemizdir” dedi.
  Sincik Şube Başkan Yardımcısı Ziya Azgın, “İstanbul’a gelir gelmez buraya geldim ağabeyimi de burada görüyorum ve gerçekten siz dostlarımı burada bir arada görmek beni mutlu etti. Hepinizin bildiği üzere Sincik şubemiz çalışmalarına başlamıştır ve resmi açılışı da seçimlerden sonra olacaktır. Genel merkez olsun Sincik şubemiz olsun aynı hedefler üzerinde çalışan ve daha çok gençlerimizi böyle sohbetler, muhabbetlerde bir araya getirmektir ve bunu da genel merkez olarak başardığımızı görmek beni ayrıca mutlu etmiştir. İnşallah Sincik şubemiz olarak ta bu çalışmaları yapmaktayız” şeklinde konuştu.AW000472

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz