Milletvekili Salih Fırat; “Adıyaman’ın Bu Dönem Altın Dönemi Olacaktır”

  0
  136

  1 Kasım seçim sonucunu değerlendiren AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, AK Partinin ülke geneli olduğu gibi Adıyaman’da da oy oranını yükseltmesinden büyük memnuniyet duyduğunu söyledi.

  1 Kasım’da milletin iradesinin bir kez daha sandığa yansıdığını belirten AK Pati Adıyaman Milletvekili Salih Fırat; “Seçim sonuçlarının Adıyaman’ımıza ve Ülkemize hayırlara vesile olmasını yüce  Rabbimden niyaz ediyorum. Hakikatten 1 Kasım seçimleri Türkiye’nin siyasal istikrarına ve geleceğine emin adımlarla Ak Parti ile birlikte devamı sağlanacaktır. Ben milletimizin bize olan güveni ve teveccühünden ötürü yine aynı şekilde Adıyaman halkına da ben çok çok teşekkür ediyorum. Adıyaman Ak Partiyi ve bizleri sahiplenip bağrına basıp bizleri yalnız bırakmadılar. Tabi Sincik ilçemizde bize çifte sevinci yaşattı. Sincik Türkiye’de yine şampiyon oldu ve yine kendi rekorunu egale etti. Tabi 7 Haziran seçimlerinde Milletimiz bizlere bir mesaj verdi ve dedi ki gidin uzlaşın konuşun koalisyonu kurun. Bizler de bunun için çok çaba sarf ettik ama CHP’nin MHP’nin tutumunu hepiniz gördünüz. Bunun üzerine Milletimiz de siz bizim kararımıza saygı duymuyorsanız biz de erken seçimde yani 1 Kasımda sizlere gereğini bildireceğiz dedi. Bu seçim sonucu Muhalefetin Millete olan sorumsuzca davranışına bir cevaptır. Türkiye’de Ak Parti’nin sorumluluk sahibi olduğunu, Ak Parti’nin Ülke’yi yönetmeye talip olduğunun ve Türkiye’ye sahip çıktığının göstergesidir bu. Muhalefetin bunca sorumsuz davranışına milletimiz,  madem öyle bundan sonra da böyle muhalefet olarak kalın dedi. Milletimiz yine aynı şekilde şunu söyledi Ak Parti’ye, sen bu milletin geleceğini düşünen Partisin, Sen bizi 2023’e götürecek partisin, Sen bu Ülke’nin birlik ve beraberliğinin daimi için çaba sarf edecek partisin dedi ve sonuna kadar Ak Parti’ye desteğini gösterdi” dedi.

  AK Partinin kuruluşundan bu yana Adıyaman halkının her zaman AK Partiye destek verdiğini ve son 1 Kasım seçiminde de yüksek oy oranıyla kendilerini onurlandırdıklarını belirten AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat; “ Ak Parti’nin kurulduğu dönemden bu yana en yüksek oyunu aldı ve ben bu manada bize destek veren bize oy veren yada vermeyen bütün vatandaşlarımıza çok teşekkür ederim ve hem Adıyaman için hem de Türkiye için bundan sonra çalışmaya başlayarak elimizden gelen bütün çabayı göstereceğiz. Adıyaman’ın bu dönem altın dönemi olacaktır özellikle eksik hizmetler bakımından en iyi şekilde hizmetler sağlanacaktır. Adıyaman artık sahibi olan bir memleket olarak Ankara’da söz edilen bir Şehir haline gelecektir. Ben tekrar Adıyaman halkına bizleri desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum yine aynı şekilde Bütün Türkiye’ye Ak Partiyi yalnız bırakmadıkları için bizlere güvendikleri için çok teşekkür ediyorum. Zaten bu koalisyon döneminde de gördük ki bu milletin menfaatini geleceğini muhalefet düşünemedi ve Vatandaş kendi geleceği için Ülke’nin geleceği için bir mesaj vermiş oldu böylelikle.” Şeklinde konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz