Milletvekili Aday Adayı Öztekin’den Müsiad’a Ziyaret

  0
  180

  AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Opr. Dr. Nursel Bazoğlu Öztekin seçim çalışmaları nezdinde MÜSİAD il başkanlığını ziyaret etti.

  STK ziyaretleri esnasında MÜSİAD il başkanlığını ziyaret edip Müsiad İl Başkanı Şerif Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri ile istişare eden Milletvekili Aday Adayı Opr. Dr. Nursel Bazoğlu Öztekin STK’ların ülke demokrasisi için en önemli öğe olduğunu belirtti. Öztekin yaptığı konuşmada şunları söyledi: “AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adaylığı için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu ziyaretler nezdinde bugün Müsiad il başkanlığımız ziyaret ettik, karşılıklı görüş alış verişinde bulundu. Sivil Toplum Örgütleri ülkemizin demokrasisi ve özgürlüğü açısından en önemli kurumlardır. Biz de aday adaylık çerçevesinde hem desteklerini almak, hem de Müsiad başkanımız Şerif Yıldırım nezdinde Müsiad’a bağlı vatandaşlarımızın, işadamlarımızın isteklerini istişare ettik. Halk için, milletimizin faydasına olan tüm işleri bıkmadan, sıkılmadan dinleyeceğiz ve halkımız bize görevi verirse o işi sonuçlandırıncaya kadar takipçisi olacağız. Bu nedenle gece gündüz demeden çalışmalarımıza davam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın, başbakanımızın dediği gibi vatandaşlarımızın ayağına gideceğiz, dertlerini, önerilerini dinleyeceğiz. Bu işe millete olan sevdamızdan dolayı girdik, başka hiçbir beklentimiz yok.” İfadelerini kullandı.

  Müsiad il Başkanı Şerif Yıldırım ise AK Parti’den Adıyaman Milletvekili Aday Adayı olan Opr. Dr. Nursel Bazoğlu Öztekin’e teşekkür ederken, çıkmış olduğu bu millete hizmet yolunda başarılar diledi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz