Millet Yolunda Çabamızı Sürdürmeye Devam Edeceğiz

  0
  71

   

  14 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek olan AK Parti İl Başkanlığı Kongresine katılacak olan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Adıyaman programı öncesi hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

   

  AK Parti Adıyaman milletvekili Dr. M. Murtaza Yetiş, 14 Aralık’ta gerçekleştirilecek olan AK Parti İl Başkanlığı Kongresine katılacak olan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Adıyaman’a yapacağı ziyaret öncesinde AK Parti Merkez İlçe yönetimi ile istişare toplantısında bir araya geldi.

   

  AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Yönetimi ile biraya gelen Yetiş, Yeni Türkiye’nin mimarı olan AK Parti’ye 2015 seçimlerinde Adıyaman’dan daha büyük bir desteğin çıkması için el birliği ile büyük bir çaba içinde planlı bir çalışma yürüteceklerini söyledi.

   

  Başbakan Davutoğlu’nun Adıyaman’a yapacağı ziyaret öncesi AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığı yeni yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen AK Parti Adıyaman milletvekili Dr. M. Murtaza Yetiş, el birliğiyle oluşturulacak olan yeni Türkiye’nin inşasının atılmaya başlandığını ve yeni Türkiye’nin, yeni merkez ilçe ile beraber güzel şeylere imza atacağına inandığını belitti. Ak Parti’nin tüm milletin umudu olmaya devam ettiğini ifade eden yetiş, AK Parti bir dava partisi olarak her zaman mazlumun, yoksulun, mağdurun yanında oldu. Olmaya devam edecek. Bu partiye hizmet etmek milletin kendisine hizmet etmektir. Millet yolunda çabamızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz