Millet Caddesi’ndeki Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor

0
69

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, 3. Çevreyolunu Eski Samsat Caddesi’ne kadar uzatmak için Millet Caddesi’nde sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.

Adıyaman Belediyesi tarafından, 3. Çevreyolunu Eski Samsat Caddesine bağlamak için Bahçecik Mahallesi ile Yunus Emre Mahallesi arasında kalan Millet Caddesi’ndeki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’daki alternatif yolları arttırarak şehrin gelişimine katkı sunmayı amaçladıklarını dile getirdi.

Millet Caddesi’ndeki incelemeleri sırasında teknik ekipten bilgiler alan Başkan Kılınç, yolun tamamlanması ile birlikte şehrin doğu kısmındaki ulaşım ağının daha da genişleyeceğini belirterek, “Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Hilton kavşağı ile Sitilce TOKİ’yi birbirine bağlayacak olan Millet Caddesi’nde sürdürdüğümüz çalışmaları yerinde inceledik. İnşallah en kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayıp halkımızın hizmetine açacağız. İnşallah bu yol, planladığımız Güney Çevreyolu projesinin de bir adımı olacak” diye konuştu.

Başkan Kılınç daha sonra yol yapımında görev alan işçilerle sohbet edip, kolaylıklar diledi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz