MHP’li Aday Erdem, Ak Partili Başkan Kutlu’yu Ziyaret Etti

  0
  40

  MHP Belediye Başkan adayı Mehmet Erdem, göreve yeni başlayan AK Partili Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu’ya ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
  MHP Belediye Başkan adayı Mehmet Erdem, İl Başkanı Mithat solgun, Merkez İlçe Başkanı Ömer Yıldırım, parti teşkilatı Adıyaman’ın yeni Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.
  Hayırlı olsun dileklerini ileten Mehmet Erdem, “Hüsrev Kutlu beye yeni görevinde başarılar diliyorum. Seçim sürecinde göstermiş oldukları olgunluktan dolayı ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Kendileri için güzel bir sonuç aldılar; Allah muvaffak etsin. Seçimlerdeki barış ve huzur havası kendi insanının güzelliğini gösteriyor” dedi.
  Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ise eski belediye başkanlarından Mehmet Erdem’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Mehmet Erdem ağabeyimiz bizleri ziyarete geldi. Seçim sürecinde güzel bir seçim süreci geçirdik. Demokratik bir yarış oldu. Bunda Mehmet Erdem Ağabeyimizin ağırlığı oldu ve sıkıntı olmadı. Bizleri bir arya getirdi. Eski belediye başkanı olarak kendisinden büyük oranda istifade etmeyi düşünüyoruz. Hepimizin gayesi Adıyaman’a hizmet etmek. Mehmet Erdem ve MHP teşkilatına teşekkür ediyorum” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz