MHP’den Birlik Çağrısı MHP Eski İl Başkanları Yuvaya Geri Döndü

  0
  511

  Seçim çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi’nde eski il başkanlarından Şükrü Doğan, Seyfettin Karakuş ve Hüseyin Özgün parti ve belediye başkan adayı Mehmet Erdem’e destek vermek amacıyla bir araya geldiler.

  Adıyaman Milliyetçi Hareket Partisi İl binasında bir araya gelen eski il başkanlarını, İl Başkanı Mithat Solgun, Merkez İlçe Başkanı Ömer Yıldırım, Adıyaman Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdem ve çok sayıda partili hazır bulundu.

  Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Mithat Solgun  “Uzun süre aramızdan ayrı kalan eski il başkanlarımızdan  Şükrü Doğan, Seyfettin Karakuş ve Hüseyin Özgün’ü yeniden aramızda görmek bizlere güç ve kuvvet vermiştir” dedi.

  Uzun bir aradan sonra partilerine dönmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Eski İl başkanlarından Şükrü Doğan, Seyfettin Karakuş ve Hüseyin Özgün ise  “İnşallah bugünden itibaren bizler MHP bayrağını devralarak canla başla çalışacağız. Adıyaman’da siyasete yön verecek, yılmadan mücadele edecek ve MHP’yi belediye başkanlığına taşıyacağız. Başarılı olmak için muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur. Bugüne kadar davamıza, ülkümüze küçücük dahi olsa hizmette bulunmuş her kim varsa, dava arkadaşlarıma ve büyüklerimizi partimiz çatısı altında belediye başkan adayımız Mehmet Erdem’e destek vermek için partimizde görmek istiyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundular.

  MHP KATILIM (2)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz