MHP Yerel Seçimleri Değerlendirdi

  0
  46

  Seçimlerde 3. parti olan Milliyetçi Hareket Partisi Adıyaman teşkilatı, 30 Mart seçimlerini değerlendirdi.
  MHP Belediye Başkan adayı Mehmet Erdem, İl Başkanı Mithat Solgun, Merkez İlçe Başkanı Ömer Yıldırım ve parti yöneticilere basın toplantısı düzenleyerek seçimleri değerlendirdi.
  Belediye Başkan Mehmet Erdem, beklemedikleri bir sonuç aldıklarını belirterek, “Mahalli seçimler sürecini tamamladık. Türkiye genelinde zaman zaman değişiklikler olduysa da, Adıyaman kesinleşti. 3-4 aylık seçim sürecinde bizi son derece memnun eden şey sürecin güzel ve huzurlu bir havada geçmesidir. Her aşamasında gerçekten Adıyaman’da huzurlu bir seçim ortamı yaşadık. Emniyet güçlerinin büyük rolü vardır. Siyasi partilere ve adaylarına teşekkür ediyorum. Mahalli seçimlerinde Hüsrev Kutlu kardeşimiz seçildi. Onu tebrik ediyorum. Hayırlı olsun diyorum. Adıyaman’da bana gösterilen teveccühe ve bana oy veren arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bana gösterilen teveccühün oya dönüşmemesi bizleri de hayrete düşürdü. Tüm Adıyamanlıların haklarını helal etmelerini diliyorum” dedi.
  İl Başkan Mithat Solgun ise sonuçların memlekete hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak, “30 Mart seçimleri geride kaldı. Allah memleketimize hayırlı uğurlu etsin. Biz umduğumuz sonucu alamadık. Biz çok daha iyi sonuç bekliyorduk. Yürüyüşlerimizde çok fazla kalabalıklar vardı. Bizi sevindiren taraf en küçük bir olayın olmasıdır. Partiler arasında kırıcı laflar edilmedi. Sonuç milletin takdiridir. Nefsimize ağırda gelse, hoşumuza gitmese de milletin takdiridir. İnşallah Hüsrev Bey Adıyaman’ın kaderini değiştirir ve büyük köy olmaktan kurtarır; şehir modern bir görünüm kazanır” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz