MHP Belediye Başkan Adayı Erdem; “Gücümüze Güç Katıyoruz”

  0
  101

  Milliyetçi Hareket Partisi Yeşilyurt Mahallesi ve Yenipınar Mahallesinde Bayanlar Seçim İrtibat Bürosu olmak üzere iki ayrı noktada daha seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı.

  Seçime sayılı günler kaldığını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Adıyaman Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdem; “Seçim startı verdiğimiz andan itibaren dostlarımızla birlikte hedefe doğru emin adımlarla adım adım yürümekteyiz. Merkez seçim irtibat büromuzu Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız sayın Oktay Vural’ın katılımıyla coşkulu bir şekilde açmıştık. Aynı şekilde bugünde gücümüze güç katacak olan Yeşilyurt Mahallesinde ve Yenipınar Mahallesinde Bayanlar Seçim İrtibat Bürosu olmak üzere iki ayrı seçim irtibat büromuzun açılışını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu gelişmelerde gösteriyor ki gerek partimize, gerek şahsıma her geçen gün artan bir teveccüh ver. İnşallah bu yarıştan biz zaferle çıkacağız ve Allah’ın izniyle bu ile hep birlikte hizmet edeceğiz” dedi.

  Seçimin oturularak kazanılmayacağını altını çizen Erdem; “Seçim çalışarak kazanılır. O nede seçime az bir zaman kaldı ve bu bilinçle, ilk gün olduğu gibi son güne kadar elimizden geldiği kadar, 31 Mart sabahı keşke ifadesini kullanmamak için, keşke şunu yapsaydık, keşke bunu yapsaydık, keşke şuraya da gitseydik ifadesini kullanmak adına şimdiden elimizden geldiği kadar gücümüzün yettiği kadar her seçmene ulaşmamız, her seçmenin elini sıkmamız gerekir. Bunu başardığımız takdirde bu seçimin galibi biz olacağız. Bu vesileyle 30 Mart tarihinde yapılacak olan seçimin ilimize, ülkemize, diğer partilere, bütün adaylara hayırlısı neyse o olsun. Bu iki seçim büromuzun açılışında emeği geçenlere teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

  Parti olarak iki yeni seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirmenin sevincini yaşadıklarını ifade eden MHP Adıyaman İl Başkanı Mithat Solgun; “İlk günden bu güne bizlerle birlikte bu yolda yürüyen bütün dostlarımızdan Allah razı olsun. Çok güzel bir seçim ortamı yaşıyoruz. Partimize ve adayımıza her geçen gün artan bir sevgi seli var ve inşallah bu sevgi seli sandıktan bizlerin zaferle çıkmasına vesile olacaktır. Bu vesileyle bu iki büromuzun açılışına katılan ve emek sarf eden bütün dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

  Adıyaman halkının duaları ve Allah’ın izniyle hedefe doğru emin adımlarla ilerlediklerini belirten Milliyetçi Hareket Partisi Adıyaman Eski Milletvekili Hasari Güler; “Partimize ve Adayımıza olan bu sevgi seli çığ gibi büyüyor. 30 Mart gününe kadar aynı ciddiyetle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Adıyaman halkının dualarına ve oylarına talibiz. Açılışını gerçekleştirdiğimiz her iki seçim irtibat büromuzun partimize ve ilimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

   

  MHP 2 SEC¦-M BUROSU A+çTI (2)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz