Metropolit Ürek’ten, Başkan Kutlu’ya ‘Tebrik’ Ziyareti

  0
  63

  “Seçim Sonuçları Ülkemize Hayırlı Olsun”

  1 Kasımseçimlerindeyüzde 49.5’lik bir oranla yeniden tek başına iktidar olma hakkı elde eden AK Parti’nin başarısını tebrik etmek için Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret eden Metropolit Melki Ürek, “bu başarı ülkemiz için çok önemliydi” dedi.

  Adıyaman ve Çevre İller Süryani Kadim Metropoliti Melki Ürek, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret ederek, partisinin 1 Kasım erken genel seçimlerinde elde ettiği başarılı sonuçtan dolayı tebrik etti.

  Türkiye’nin huzura ve istikrara en çok ihtiyaç duyduğu bir dönemde elde edilen bu başarılı sonuçtan duyduğu memnuniyeti dile getiren Metropolit Ürek, ziyarette yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: “Bugün Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yabir nezaket ziyaretinde bulunmak istedim. Bu ziyaretin bir diğer amacı da 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’nin aldığı başarılı sonucu tebrik etmekti. Bu sonuçların ülkemiz için çok önemli bir olay olduğunun hepimiz farkındayız. AK Parti’nin elde ettiği bu başarının ülkemize huzur ve güven duygusunu yeniden getirmesini diliyorum.”

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise Adıyaman ve Çevre İller Süryani Kadim Metropoliti Melki Ürek’e nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, “Adıyaman’daki huzur ve dayanışmanın en güzel örneğini gösteren kıymetli Metropolitimiz Melki bey, birlik ve beraberliğimize büyük ölçüde katkı sağlıyor. Adıyaman’ımızın hem dışarıda, hem de içeride tanıtımı konusunda gayretlerinden dolayı ve bize seçimlerde gösterdikleri destek ve dualardan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz