Metropolit Melki Ürek Kahta Belediyesi’ni Ziyaret Etti

  0
  53

  Adıyaman ve Çevre İller Metropoliti Melki Ürek, Kahta Belediye Başkanı olan Abdurrahman Toprak’ı makamında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ temennisini iletti.
  Abdurrahman Toprak’ı makamında ziyaret eden Melki Ürek, kendisini kutladı. 30 Mart seçimleri sonrası Kahta’da yeni bir belediye başkanı seçildiğini söyleyen Ürek, “Seçimi kazanan belediye başkanı olmanızı tebrik etmek için buradayız. İnşallah Kahta’ya güzel hizmetler kazandırır. Bazı arkadaşlarımız bu ziyarete iştirak edemediler. Ben de il dışına gideceğim için ziyareti biraz erkene aldım. Sizi ve ekip arkadaşlarınızı kutluyor. Kahta’ya güzel hizmetler yapmanızı temenni ediyorum” dedi.
  Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak da ziyaretçilerine yakın ilgi gösterdi. Halkın kendisini sorumluluk isteyen bir göreve layık gördüğünü ifade eden Başkan Toprak, ”Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Ağır bir görev üstlendik. Bizim için önemli olan Kahta’nın gelişim göstermesi ve vatandaşlarımızın memnuniyetidir. Ekip arkadaşlarımızla beraber, hükümetimizin de desteğiyle bölgemizde örnek teşkil edecek hizmetlere imza atacağız. Özellikle bayanlara yönelik projelerimiz var. İlk etapta onlara özel iki tane park yapmayı düşünüyoruz. Parklarda stantlar da olacak. Adıyaman Türkiye’nin en önemli illeri arasındadır. Kardeşlik bağları fazla olan bir ildir. Her kesimden ve inançtan insanın rahat ettiği bir yerdir. Kahta ise bir çok yere nasip olmayacak zenginliklere sahip. Her tarafımızda su var. Turizm olarak bir çok tarihi esere sahibiz. İnanç merkezlerimiz var. Bunları da değerlendirip Kahta’yı örnek bir ilçe haline getireceğiz” diye konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz