Metiner, “Millet Yiğidini Yalnız Bırakmadı”

  0
  42

   AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, 10 Ağustos’ta yapılan cumhurbaşkanlığı seçiminde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek verenlere teşekkür ederek, milletin adamı, milletin yiğidinin millet tarafından yalnız bırakılmadığını söyledi. 
  AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Türkiye’de ilk kez yapılan cumhurbaşkanlığı seçiminde, ülkenin ve özellikle Adıyaman’ın Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği destekten dolayı memnuniyetini dile getirdi.
  Metiner, “Yeni, Türkiye yolunda önemli bir kilometre taşı olan 10 Ağustos’ta huzur ve başarıyla tamamladığımız cumhurbaşkanlığı seçiminde, halkımız bir kez daha Recep Tayyip Erdoğan’a güvenini ve desteğini göstermiştir. Bu millet, bağrından çıkan ve 12 yılda ülkeyi değiştiren, dönüştüren Sayın başbakanımıza olan güvenini yinelemiş, desteğini esirgememiştir. Hepsine yürekten teşekkür ediyorum. Yarınlarımız çok daha güzel olacak. Kıymetli hemşerilerim, bugüne kadar sayın başbakanımızdan esirgemedikleri desteği, bir kez daha, hem de oylarını arttırarak göstermiştir. Sincik ilçemiz, ülkede rekor bir oyla destek vermiş, diğer ilçelerimiz ve il merkezimiz de, bir önceki seçim sonuçlarından farklı destekle güvenlerini, sevgilerini göstermişlerdir. Milletimiz, bağrından çıkan ve 12 yılda ülkeyi dönüştüren sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ‘Milletin Adamı’ unvanını vermiş, analar, babalar ‘yiğidim’ diye bağrına basmıştır. Bu seçimde de bu millet, yiğidini yalnız bırakmadı. Hepsine çok teşekkür ediyor, güzel yarınların başlangıcı olan bu seçimin, ülkemize, milletimize ve tüm mazlumlara kutlu olmasını diliyorum” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz