MEMUR-SEN’DEN İL MÜDÜRÜ BAĞCI’YA ZİYARET

  0
  50

  Adıyaman Memur-Sen Şube Başkanı Ali Deniz, Başkan Yardımcısı Mehmet Demir ve Büro Memur-Sen Başkan Yardımcısı Abuzer Mertoğlu Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı’yı ziyaret etti.

   Memur-Sen olarak gençlere ayrı bir önem verdiklerini ve gençlere yaşanabilecek bir kent bırakmak için gece gündüz çalıştıklarını söyleyen Başkan Deniz, ‘’Bu gençlerimizin hem eğitimlerinde başarılı olmaları, hem de spor yapmaları büyük bir başarıdır. Biz her zaman yanınızdayız, yanınızda olmaya da devam edeceğiz. Adıyaman’da 7’den 70’e herkesin spor yapmasını arzu ediyoruz.’’ şeklinde konuştu.

   Sendika başkanlarının Gençlik Spor İl Müdürlüğüne yaptıkları ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı,; kurumumuzun gençlere yönelik çalışmalarında sendikalarımızın ve temsilcilerinin bizlere destek olmasından mutluluk duyuyoruz. Çünkü hepimizin ortak amacı ilimizin gençlerine spor ve sosyal anlamda daha iyi imkânlar sağlamaktır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada çalışmalarımız Stk, Sendikalar, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile ortak projeler gerçekleştirmek suretiyle devam edecektir” dedi.

  BHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz