Memur Sen İl Temsilciliği ve Seyit Turizm Arasında Umre Protokolü İmzalandı

0
1336

Memur Sen İl Temsilciliği ve Eğitim-Bir-Sen Adıyaman Şubesi tarafından sendika üyelerine özel indirimli Umre organizasyonu düzenlenecek.

Eğitim-Bir-Sen Adıyaman Şube Sekreteri Mehmet Demir, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “ Eğitim-Bir-Sen ve Memur Sen olarak sosyal sendikacılık anlayışı gereği üyelerimize çeşitli organizasyon ve faaliyetlerle hizmet sunmaktayız. Bu yıl dördüncüsünü gerçekleştireceğimiz Umre organizasyonu ile üyelerimizin çok özel ve uygun fiyatlarla kutsal topraklara gitmesi için gereken çabayı gösterdik” dedi.

Daha önce düzenledikleri umre ziyareti programlarından edindikleri tecrübeyle bu sene verecekleri hizmetin daha kaliteli olması için çalıştıklarını anlatan Mehmet Demir, “Programları yönüyle daha kapsamlı olması ve hizmet alanlarının daha seçkin mekânlar olması konusunda gereken hassasiyet gösterilerek üyelerimizin memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasına gayret edilmiştir. Bunun neticesinde üyelerimiz için güvenli, huzurlu ve memnun kalacakları bir umre organizasyonunu planladık. Bu alanda hizmet veren tecrübeli Seyit Turizm şirketiyle görüşmeler yapılarak hizmet kalitesi ve ücret uygunluğu yönüyle bir protokol imzaladık. Detaylı bilgiler şube web sitemizden ve Seyit Turizm’den edinilebilir ”şeklinde konuştu.

Son başvuru tarihinin 5 Ocak 2020 olduğunu söyleyen Demir, “umre yapacak tüm üyelerimizden ülkemizin ve milletimizin selameti için dua bekliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz