Mehmet Erdem’den ATSO Başkanı Uslu’ya Ziyaret

  0
  476

  Adıyaman Eski Belediye Başkanlarından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adıyaman Belediye Başkan adayı Mehmet Erdem, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’yu ziyaret etti.

  MHP’den adaylığı netleşen Adıyaman Eski Belediye Başkanlarından Mehmet Erdem, sivil toplum ziyaretleri kapsamında Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Ziyarette Mehmet Erdem’e MHP İl Başkanı Mithat Solgun, Merkez İlçe Başkanı Ömer Yıldırım ve Ülkü Ocakları Başkanı Rıfat Erdem eşlik etti.

  Seçimlerin demokratik ve seviyeli bir ortamda yapılmasını temenni eden MHP Belediye Başkan adayı Mehmet Erdem, “1984-89 yılları arasında Adıyaman Belediye Başkanı olarak bu kente imkânlarımız ölçüsünde hizmet etmeye gayret ettik. Kısmet oldu ve partimiz beni yeniden aday gösterdi. Adaylığımız kesinleştikten sonra seçim çalışmalarımıza Adıyaman’a hizmetleri olan sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmekle başladık. Bu vesileyle Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Mustafa Uslu beyi ziyaret ettik. Hem kendi çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldık hem de bizler kendi projelerimizle ilgili bilgiler verdik” dedi.

  MHP İl Başkanı Mithat Solgun da parti olarak sivil toplum örgütlerinin görüşlerine önem verdiklerini belirterek Ticaret ve Sanayi Odasının Adıyaman için önemine vurgu yaptı.

  ATSO’nun Adıyaman için hayata geçireceği projeleri anlatan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Uzun yıllar önce Adıyaman’a çok önemli hizmetlerde bulunan Belediye Başkanımız Mehmet Erdem bey önümüzdeki yerel seçimlerde MHP’nin adayı olarak belirlenen çok değerli bir arkadaşımız. İşleri icabı dışarıda da olsa gönlü hep Adıyaman’da kalmıştır. Adıyamanlıları gördüğü olduğu yerde başına taç etmiş bir arkadaşımız. Bizleri bu seçim sürecinde ziyaret ettikleri için hem şahsım hem de yönetim kurulum adına başta belediye başkanı adayımıza teşekkür ediyorum. Bütün Türkiye’de olduğu gibi Adıyaman’da da seçim sürecine girildi. Yerel seçimlerde bizim tek isteğimiz bütün siyasi partiler arasında demokratik ve seviyeli bir yarışın olması temennimizdir. Huzur kenti diye adlandırdığımız bu şehre yakışır bir seçimin yaşanmasını temenni ediyoruz. Bütün siyasi partiler bu kente hizmet etmek aşkıyla yola çıkmışlardır. Öncelikle bütün siyasi partilerin adaylarına eşit mesafede durduğumuzu belirtmek isterim. Hepsi birbirinden değerli olan insanlar bu göreve talip oldu. Ayrım yapmadan bütün siyasi partilerin adaylarına eşit mesafede durduğumuzu belirtmek isterim. Biz hiçbir partiye yakın değiliz. Bu kente güzel hizmet verecek insanlara ihtiyaç vardır. Bu kentin hizmete susadığını hepimiz biliyoruz. Ben tekrar değerli ağabeyimize başarılar diliyorum. Haklarında hayırlı olan neyse o olsun. Taktir buyrulan her arkadaşın bu işi layıkıyla yapacağına inanıyorum. Başarılı bir seçim süreci geçirmelerini diliyor, hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.MHP Ziyaret (2)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz